image Një video e ish-presidentes Jahjaga me Dafina Zeqirin bëhet hit në internet - Sinjali

Një video e ish-presidentes Jahjaga me Dafina Zeqirin bëhet hit në internet

news image

Një video e ish-presidentes, Atifete Jahjaga, ku shihet bashkë më këngëtaren Dafina Zeqiri, është bërë virale në rrjete sociale.

Jahjaga dhe Zeqiri shihen teksa realizojnë një “koreografi” me këngën e kësaj të fundit “Nona”, në bashkëpunim me Lumi B.

Video siç duket është incizuar më herët, pasi tashmë ish-presidentja ka ndryshuar pamje.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin