image Një tjetër tragjedi në xhirime, vdes aktori i njohur
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Një tjetër tragjedi në xhirime, vdes aktori i njohur

news image

Më 22 tetor, aktori Alec Baldwin, e vrau aksidentalisht kineasten Halyna Hutchins në një set filmi në New Mexico. Mirëpo në ambientet e xhirimit ka ndodhur edhe një tragjedi tjetër, shkruan Gazeta Sinjali.

Bëhet fjalë për Nic Cupac aktorin e njohur të Indiana Jones, i cili është gjetur i vdekur në një hotel ku po qëndronin anëtarët e grupit të xhirimit në Marok

Sipas raportimeve të deritanishme, vdekja e tij thuhet se ka ardhur për shkaqe natyrale.

Cupac ka punuar në disa nga filmat më të mëdhenj të Hollivudit, si: Guardian Of Galaxy dhe Solo: A Star Wars Story.

/GazetaSinjali/