image Nicholas Abbott uron Dua Lipën: Po i bën krenare Kosovën dhe Britaninë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

106.914

Të shëruar

99.628

Të vdekur

2.225

Nicholas Abbott uron Dua Lipën: Po i bën krenare Kosovën dhe Britaninë

news image

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott, ka uruar këngëtaren me origjine shqiptare, Dua Lipa për çmimin Grammy për albumin më të mirë pop.

Ai përmes një postimi në Faebook ka shkruar se ajo po i bën krenare Kosovën dhe Britaninë.

Urime Dua Lipa për suksesin në Grammy, ti po e bën Britaninë dhe Kosovën krenare. Urime”, ka shkruar ai.


Shpërndaje artikullin