COVID-19

Të infektuar

3886

Të shëruar

2003

Të vdekur

82

Ekonomi/ Në Prizren mbahet edhe sot panairi i prodhimeve vendore

news image

Në Prizren do të mbahet edhe sot panairi i prodhimeve vendore.

Drejtoria e Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik në Prizren, ka njoftuar se panairi i prodhimeve vendore, i cili ka qenë i paraparë të organizohet më 28 nëntor  dhe ishte anuluar për shkak të tërmetit në Shqipëri.

Panairi është hapur dje në sheshin e dëshmorëve./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin