image Ndahet nga jeta zyrtari policor në Drenas, familjarët me postime prekëse
[wp-story id="814678"]

Sociale

Ndahet nga jeta zyrtari policor në Drenas, familjarët me postime prekëse

news image

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në familjen Ramadani të Drenasit, ku pas një sëmundje të rëndë është ndarë nga jeta polici, Murtez Ramadani, raporton Gazeta Sinjali.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë të afërmit e tij nëpërmjet postimeve në rrjetin social “Facebook”.

“Te allahut jemi dhe vetem te ai do te kthehemi ishalla ne xhenet, te kisha dhander shok mik jaran e gjithçka do na mungosh krejt jeten” ka shkruar një i afërm i tij.

Vorrimi i të ndjerit bëhet nesër nga ora 15:00, në Fshatin Likovc të Drenasit.

/GazetaSinjali/