image Ndahet nga jeta në moshë të re gazetari shqiptar - Sinjali

Ndahet nga jeta në moshë të re gazetari shqiptar

news image

Gazetari nga Shqipëria, Nimet Isufi është ndarë sot nga jeta, pas një arresti kardiak, raporton Gazeta Sinjali.

Lajmi është bërë i ditur nga miku dhe kolegu i tij, Almer Toska.

“Me hidhërim të thellë, ju njoftoj që shoku dhe ish-kolegu ynë gazetar Nimet Isufi ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur sot pasdite për shkak të një arresti kardiak. Allahu e mëshiroftë dhe e bëftë prej banorëve të xhenetit”, shkruan ai.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin