image MSh publikon raportin e fundit për COVID-19

Shëndetësi

MSh publikon raportin e fundit për COVID-19

news image

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit për rastet e reja dhe viktimat nga koronavirusi në Kosovë.

Sipas këtij raporti, gjatë 24 orëve të fundit nuk ka vdekur asnjë person nga COVID-19, kurse janë regjistruar 19 raste të reja, shkruan Gazeta Sinjali.

Ndërkohë, që në këtë periudhë kohore janë shëruar edhe 5  pacientë./GazetaSinjali/

Mund të jetë një imazh i teksti