image “Mos më puth se kam make-up”, Arjola dhe Iliri tallen keq me çiftin në BBV

Bota e Yjeve

“Mos më puth se kam make-up”, Arjola dhe Iliri tallen keq me çiftin në BBV

news image

Einxhel dhe Dj Dagz kanë qenë mjaft të përfolur kohët e fundit pasi nisën një lidhje dashurie brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Puthjet dhe përqafimet nuk kanë munguar, veprime që janë komentuar nga banorët e tjerë të shtëpisë së famshme.

Monika tha se Einxhel nuk do që ta puthë Dagz dhe justifikohet me make up-in. Ndërsa Iliri thotë se Dagz është shumë i përfshirë, ndërsa moderatorja tregohet shumë e ftohtë. Më pas, ky i fundit dhe Arjola nisën t’i imitojnë me veprimet e tyre.

“Ndoshta Einxhel nuk do të përfshihet shumë”, thotë Beniada, ndërsa Monika shton se “po re në dashuri, nuk i mendon të tjerat”./GazetaSinjali/

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)