image Morata kur iu nevojit Spanjës, iu gjend, barazon rezultatin ndaj Italisë - Sinjali

Morata kur iu nevojit Spanjës, iu gjend, barazon rezultatin ndaj Italisë

news image

Gjysmëfinalja mes Italisë dhe Spanjës është duke u zhvilluar sonte, shkruan Sinjali Sport.

Ka ndryshuar rezultati përsëri në këtë ndeshje, Spanja e ka barazuar rezultatin ndaj Azzurrit në 1-1.

Alvaro Morata ka realizuar për golin e barazimit në minutën e 80-të.

Federico Chiesa ka shënuar golin e parë në këtë përballje në minutën e 60-të.

Në stadiumin legjendar “Wembley” të Anglisë po luhet ky super derbi. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin