image Momenti kur fansi i Bora Zemanit bërtet me të madhe afër shtëpisë së BBV: O Donald, o maskara - Sinjali

Momenti kur fansi i Bora Zemanit bërtet me të madhe afër shtëpisë së BBV: O Donald, o maskara

news image

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë padyshim dy ndër banorët më të komentuar të momentit në Big Brother VIP.

Ata janë komentuar për lidhjen që kanë krijuar brenda, ani pse Donaldi në fillim të këtij spektakli, kishte dhënë indikacione se dëshironte një rikthim me ish-të dashurën e tij, Bora Zemani.

Së fundmi, një fans i Borës ka guxuar aq shumë sa është afruar te shtëpia e Big Brother VIP, duke bërtitur me të madhe: “O Donald, o maskara”.

“Jam fans i Borës, ke bërë gabimin më të madh”, bërtet ai, kurse banorët i përgjigjen “Në rregull”.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin