COVID-19

Të infektuar

165

Të sheruar

24

Të vdekur

3

Showbiz/ Michy Batshuayi bëhet me veturë luksoze, çmimi arrin shifrën mbi 300 mijë euro

news image

Një nga futbollistëve të njohur që hyn në në grupin e atyre që janë të fiksuar pas veturave lukosoze është edhe Michy Batshuayi.

Makina e tij e re e firmës Rolls Royce kushton jo më pak se 275.000funte (318.610 euro), shkruan Gazeta Sinjali.

Pas kontratës pesëvjeçare të tij në vlerë prej 23 milion funtesh (26.5 miluon euro), kjo vlerë nuk mund të konsiderohet e shtrenjtë për të.

Mjafton që Batshuayi t’i zhvillojë tri ndeshje në fushë (në raport me pagën te Chelsea) dhe e paguan këtë Rolls Royce./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: