image Messi mund të mungojë në tri ndeshje me Barcelonën, zbulohet arsyeja - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

14882

Të shëruar

12188

Të vdekur

607

Messi mund të mungojë në tri ndeshje me Barcelonën, zbulohet arsyeja

news image

Barcelona pritet që ta fillojë edicionin e ri në La Liga me ndeshjen kundër Villarrealit, që është planifikuar të zhvillohet më 27 shtator.

Mirëpo, për Barcelonën ka mundësi që Messi të mos luajë në këtë ndeshje, transmeton Sinjali Sportiv.

Nëse Messi grumbullohet me kombëtaren argjentinase, mund të detyrohet t’i nënshtrohet rregullave të karantinimit.

Karantina mund të bëjë që Messi të mos paraqitet në ndeshjen kundër Villarrealit, Celtas dhe Sevillas.

/Sinjali Sportiv/


Shpërndaje artikullin