image Melegoni 'bombardon' Buffonin, Genoa barazon rezultatin - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

55.135

Të shëruar

48.572

Të vdekur

1.399

Melegoni ‘bombardon’ Buffonin, Genoa barazon rezultatin

news image

Skuadra e Genoas ka arritur që të shënojë edhe golin e dytë në ndeshjen ndaj Juventusit, duke barazuar kështu rezultatin, shkruan Sporti në Sinjali.

Në ‘Allianz Stadium’, Juventusi dhe Genoa janë duke zhvilluar ndeshjen e 1/8 së finales në Kupën e Italisë.

Mysafirët tashmë kanë arritur edhe ta barazojnë rezultatin në 2-2, pas golit të shënuar Filippo Melegoni në minutën e 74-të.

/Sporti në Sinjali/.


Shpërndaje artikullin