image Meghan Markle surprizon me deklaratën e saj: Në fëmijëri isha ‘rosaku i shëmtuar’

Bota e Yjeve

Meghan Markle surprizon me deklaratën e saj: Në fëmijëri isha ‘rosaku i shëmtuar’

news image

Meghan Markle ka zbuluar se ishte një “rosak i shëmtuar” kur ishte fëmijë dhe nuk kishte me askënd që të ulej gjatë drekës në shkollë.

Kur fliste me aktoren dhe komedianen Mindy Kaling për serinë e saj të re të podcast-eve Archetypes, Dukesha pranon se e mbante veten të zënë me aktivitete jashtëshkollore, në mënyrë që të kishte diçka për të bërë në kohën e pushimit.

Ajo foli për “bukurinë e saj jokonvencionale” duke u rritur, gjë që e la Mindy të habitur. Dyshja po flisnin për episodin e tretë të podcast-it të ri Spotify, i cili e shfaq Meghan-in të zgjidhë stereotipet femërore me një folës të ftuar çdo javë, dhe këtë herë diskutoi stigmën e të qenit një grua beqare. Top Albanai Radio shkruan se duke prekur përvojat e saj të të qenit beqare, Mindy tha:

“Unë u rrita gjithmonë duke u ndjerë e shëmtuar, mbipeshë, dhe kështu, me vajzën time, gjithmonë i them asaj se ajo është e bukur… A nuk ishe ti ajo vajza e bukur ndërkohë që rritej?”

“Jo, oh zot jo. Rosak i shëmtuar. Kisha flokë kaçurrela masive të dredhura dhe një boshllëk të madh në dhëmbë. Unë isha e zgjuara, përgjithmonë e përgjithmonë. Dhe pastaj disi u rrita”.

Mindy e habitur u përgjigj:

“Ky është një lajm për mua… ky është një zbulim”.

/GazetaSinjali/