image "Me i thur kangë Adem Jasharit..."/ Momente emocionuese kur futbollistët këndojnë bashkë me tifozët

Futboll

“Me i thur kangë Adem Jasharit…”/ Momente emocionuese kur futbollistët këndojnë bashkë me tifozët

news image

Kombëtarja e Shqipërisë ka arritur të marrë një fitore të jashtëzakonshme dhe me peshë në shtëpi ndaj Polonisë me rezultatin 2-0, falë supergolit të Asanit dhe të Dakut.

Pas ndeshjes, futbollistët teksa kanë përshëndetur tifozët, kanë kënduar bashkë me ta, këngën “Mora fjalë” të Shkurte Fejzës.

Në pamjet e publikuara, ata shihen të gjithë së bashku dhe të emocionuar pas fitores magjike.

@perjetesishtt Oooo sa emocionee🇦🇱🇦🇱🥹🥹 Me i thur kenge Adem Jasharit🥹 #albania #footballmatch #albaniathebest #emotional #happy #proud #proudtobealbanianblood🦅🇦🇱❤🖤 ♬ original sound – Përjetësisht ♥️

/GazetaSinjali/