image Mbyllen pjesët e para: City në epërsi, Wolves dhe Chelsea pa gola - Sinjali

Mbyllen pjesët e para: City në epërsi, Wolves dhe Chelsea pa gola

news image

Janë mbyllur pjesët e para në dy ndeshjet që po luhen në Premierligë, shkruan Sinjali Sport.

Manchester City është duke e mposhtur Newcastle United pas 45 minutave të parë me rezultat të pastër 0-2.

Ruben Dias dhe Joao Cancelo realizuan golat për citizens.

Në takimin tjetër, Wolverhampton – Chelsea periudha e parë u mbyll ashtu siç ia nisi, pa gol 0-0.

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin