image Mbyllen 45 minutat e parë pa gola mes Juventusit e Chelseat

Futboll

Mbyllen 45 minutat e parë pa gola mes Juventusit e Chelseat

news image

Përballja më interesante e natës së sotme është duke u zhvilluar ndërmjet Juventusit dhe Chelseat, shkruan Sinjali Sport.

Zonja e vjetër po luan në “Allianz Stadium”, ndaj anglezëve pjesa e parë u mbyll baras 0-0.

Bianconeri mban pozitën e parë me tre pikë dhe për shkak golaverazhit më të mirë se kampionët evropian, që ndodhen menjëherë pas tyre. /Gazeta Sinjali Sporti/