image Mbi 60 raste aktive me COVID-19 në Kosovë
[wp-story id="814678"]

Shëndetësi

Mbi 60 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

news image

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se 67 raste aktive janë me koronavirus në Kosovë, shkruan Gazeta Sinjali.

Ndërkohë, në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë viktimë dhe nuk është shëruar asnjë person si pasojë e COVID-19.

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

Numri i rasteve pozitive në 24 orët e fundit është 15.

/GazetaSinjali/