image Mbi 100 raste aktive me koronavirus në Kosovë
[wp-story id="814678"]

Shëndetësi

Mbi 100 raste aktive me koronavirus në Kosovë

news image

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se janë 123 raste aktive me COVID-19 në Kosovë, shkruan Gazeta Sinjali.

Ndërkohë, gjatë 24 orëve të fundit nuk ka pasur viktima dhe janë regjistruar vetëm 4 raste të reja.

Mund të jetë një imazh i teksti

Numri total i testimeve në 24 orët e fundit ka qenë 392.

/GazetaSinjali/