COVID-19

Të infektuar

1142

Të shëruar

871

Të vdekur

30

UFC/ Mayweather dëshiron të ndeshet me Khabibin dhe McGregor brenda një dite

news image

Floyd Mayweather më herët këtë vit publikoi dy fotografi që paralajmëronin ndeshjet ndaj Khabibit dhe ndaj McGregorit.

Ishte ndeshja e Conor McGregor ndaj Donald Cerrones ku Floyd Mayweather i publikoi këto fotografi.

Ndërsa së fundmi, Mayweather erdhi me ide senzacionale që do të shihte atë të luftonte ndaj të dyve brenda një dite.

Brenda 24 orëve, Mayweather kërkon të luftojë ndaj dy emrave më të mëdhenjë të UFC-së./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: