image Manchester United-West Ham, Ronaldo startues - Sinjali

Manchester United-West Ham, Ronaldo startues

news image

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes që do të zhvillohet në mes Manchester United dhe West Hamit.

Cristiano Ronaldo do të jetë startues në këtë ndeshje edhe pse ditë më parë ishte i pakënaqur me zëvendësimin e tij.

United aktualisht renditet në pozitën e shtatë andaj sot e kërkon fitoren.

Formacionet zyrtare:

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: