image Manchester United përsëri refuzohet nga Zidane - Sinjali

Manchester United përsëri refuzohet nga Zidane

news image

Manchester United ka shprehur interesim që një kohë të gjatë që të emërojë si trajner Zinedine Zidane, mirëpo francezi i ka refuzuar për herë të dytë.

Sipas mediave britanike thuhet se Zidane është duke refuzuar për shkak se nuk flet anglisht, dhe gjithashtu gruaja e tij nuk ka shprehur interesim që të jetojë në Angli.

Paris Saint-Germain gjithashtu janë të interesuar për Zidane, teksa Mauricio Pochettino i cili është aktualisht është trajner i parisienëve mund të emërohet nga United, nëse shkarkohet në Paris, raporton Partidazocope. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin