image Manchester United dhe Chelsea vazhdojnë interesimin për mesfushorin anglez - Sinjali

Manchester United dhe Chelsea vazhdojnë interesimin për mesfushorin anglez

news image

Declan Rice është zotuar se “do t’i japë gjithçka” West Ham pasi pyetjet vazhdojnë të bëhen për të ardhmen e tij, me kombëtaren angleze që nuk i kushton shumë vëmendje raporteve që e lidhin atë me Manchester United dhe Chelsea.

Spekulimet e transferimit të tij nuk janë asgjë e re për 22-vjeçarin, me secilën afat të transferimeve që sjellin një raund të ri thashethemesh.

Rice është mësuar të merret me lajme për largimin e tij dhe mbetet nën kontratë te skuadra e West Hamit deri në vitin 2024, kështu që ngurron të tërhiqet në një debat në lidhje me atë që mund të ndodhë nëse ofertat e mëdha vihen në tryezë nga skuadra të mëdha të ndryshme. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin