image “Mamaja jote është e dyta në pesha të rënda” – Përplasen Fury e Wilder gjatë matjeve - Sinjali

“Mamaja jote është e dyta në pesha të rënda” – Përplasen Fury e Wilder gjatë matjeve

news image

Sonte Fury e Wilder kanë pasur për të bërë matjet para ndeshjes. Por, jo çdo gjë shkoi siç e kishin planifikuar organizatorët.

Fury e Wilder shkëmbyen fjalë të rënda ndërmjet veti, që shkaktoi përplasje, transmeton Gazeta Sinjali.

Fury iu drejtua Wilderi duke i thënë se ai është boksieri i tretë më i miri, pasi nëna e tij është e dyta.

Kjo shkaktoi nervozizëm tek amerikani që ishte i gatshëm të rrihej aty me Furyn.

Tyson Fury dhe Deontay Wilder do të përballen sërish në një ring boksi gjatë këtij muaji. Meçi do të zhvillohet më 23 shkurt në ora 06:00 të mëngjesit./Gazeta Sinjali/

Wilder and Fury push each other on stage!

Wilder and Fury exchange pushes! 😳This is fight is going to be 🔥#WilderFury2 | Feb 22 | BT Sport Box Office

Gepostet von BT Sport am Mittwoch, 19. Februar 2020

Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: