image Latifi kthehet në Kosovë pas intervistimit nga Specialja
[wp-story id="814678"]

Drejtësi

Drejtësi/ Latifi kthehet në Kosovë pas intervistimit nga Specialja

news image

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, është kthyer sot nga Haga.

Latifi ka qenë i ftuar në Hagë për t’u intervistuar nga Gjykata Speciale.

Në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës Latifin e kanë pritur qytetarë, miq dhe bashkëpunëtorët e komunës. /Gazeta Sinjali/