image Ky është vendimi përfundimtar i Fifit pasi u alivanos live në emision - Sinjali

Ky është vendimi përfundimtar i Fifit pasi u alivanos live në emision

news image

Pas një debati me Balinën, Fifi mbrëmë humbi ndjenjat live gjatë emisionit.

Pasi u qetësua, Fifi u zhvendos në dhomën e rrëfimit ku sqaroi këtë situatë.

Fifi tha se do të vazhdojë të qëndrojë në Big Brother Albania Vip.

“Në këto momente të vështira mu kujtua nipi. Do të vazhdoj të qëndroj në shtëpi për t’i treguar të gjithëve se sa e fortë jam dhe se do ia dal”, tha Fifi.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin