image Ky është parashikimi i motit për dy ditët në vazhdim - Sinjali

Ky është parashikimi i motit për dy ditët në vazhdim

news image

Sipas Institutit Hidrometerologjik të Kosovës dita e mërkurë dhe enjte pritet të jenë mot me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 12-18 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimet e ndryshme.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin