image Kuvendi mban edhe sot seancë, këto janë 13 pikat e rendit të ditës - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107921

Të shëruar

105549

Të vdekur

2265

Kuvendi mban edhe sot seancë, këto janë 13 pikat e rendit të ditës

news image

Sot Kuvendi i Kosovës pritet të mbajë seancë të rregullt plenare, në të cilën janë disa pika që do të shqyrtohen, shkruan Gazeta Sinjali.

Seanca që do të fillojë nga ora 10:00, ka 13 pika në rend dite.

Gazeta Sinjali ka arritur të sigurojë rendin e ditës, ku disa nga projektligjet që do të shqyrtohen janë për tregtinë me produkte të naftës, për tregti me jashtë, si dhe në shqyrtim të dytë do të jetë projektligji për automjete.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin