image Kush është burri që po e përqafon Nora Istrefin? (Foto) - Sinjali

Kush është burri që po e përqafon Nora Istrefin? (Foto)

news image

Nora Istrefi, pa dyshim se është njëra nga këngëtaret më të përfolura të skenës shqiptare, shkruan Gazeta Sinjali.

Para disa kohësh, ajo dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre.

Nora është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan imazhe me ndjekësit nga jeta e saj.

Së fundmi ajo në InstaStory, postoi fotografi me gazetarin nga Shqipëria Eraldo Rexho, ku shfaqen duke përqafuar njëri tjetrin, me mbishkrimin “Kam një yll”, duke iu drejtuar këngëtares.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin