image Klipi i ri i Kiddës dhe Capo-s duket të jetë veror dhe ritmik - Sinjali

Klipi i ri i Kiddës dhe Capo-s duket të jetë veror dhe ritmik

news image

Dy artistët e mirënjohur të skenës shqiptare, Kidda dhe Capital T, kanë finalizuar thuajse projektin e ri muzikor,shkruan Gazeta Sinjali.

Përmes rrjeteve sociale,  ata kanë bërë të ditur se së shpejti do të lansohet projekti i tyre i përbashkët e quajtur “Magji “.

Kapo ka ndarë edhe një pjesë të shkurtë nga videoklipi që duket të jetë veror dhe tejet ritmik.

Ky është vetëm njëri nga bashkëpunimet verore, si duket artistët kanë bashkuar forcat këtë vit, duke filluar nga Mozzik dhe Elvana, Ledri dhe Majk, Noizy dhe Elgit Doda, Tayna dhe Azet, janë disa nga artistët që së shpejti do të vijnë në duet.  /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin