image Kjo ish-banore e “BBV” do jetë konkurrente në ‘Dancing with the Stars’

Bota e Yjeve

Kjo ish-banore e “BBV” do jetë konkurrente në ‘Dancing with the Stars’

news image

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura e njohur si Xhuli do të marr pjesë në edicionin e radhës së “Dancing with the Stars Albania 2”.

Ky lajm vjen i konfirmuar nga “Prive’, të cilët raportojnë se modelja dhe trajnerja e fitness-it, prej disa kohësh është zhvendosur në Tiranë, për të qenë e gatshme për të marrë në prova sa herë që duhet.

Kujtojmë se prej disa kohsh në media janë përfolur për emrat e ndryshëm që do të jenë pjesë e këtij show, por emri i Julianës asnjëherë nuk u lakua.

Teksa deri më tani nuk ka një konfirmim zyrtarë nga ajo.

/GazetaSinjali/