image Kjo është 19-vjeçarja që u vra me dy plumba në kokë nga i dashuri shqiptar në Greqi
[wp-story id="814678"]

Evropë

Kjo është 19-vjeçarja që u vra me dy plumba në kokë nga i dashuri shqiptar në Greqi

news image

Kjo është 19 vjeçarja Krisjana Brakaj që u vra nga partneri i saj 25-vjeçar Qamil Taja në shtëpinë e tyre në Kaminia, Greqi. I riu shqiptar pasi e qëlloi të renë me dy plumba në kokë, rrëfeu vetë krimin në polici. Ai pretendoi se ishte nën ndikimin e drogës dhe se ishte shumë xheloz për të.

Fqinjët e tij kanë rrëfyer për mediat greke se kishin dëgjuar zënka të shpeshta mes tyre dhe se vetëm një javë më parë, ishin përfshirë në një sherr të madh.

1 4 640x641 1
2 2 640x640 1
3 1 640x640 1

/GazetaSinjali/