COVID-19

Të infektuar

140

Të sheruar

23

Të vdekur

1

Kim Kardashian plot stil e shije, në praqitjen e fundit

news image

Kim Kardashian është një nga personazhet më të njohura në botë.

Falë suksesit të saj si yll televiziv dhe një nga femrat më të ndjekura nëpër rrjetet sociale, secila paraqitje publike që ajo bën, merr gjithë vëmendjen e mediave rozë dhe të publikut, shkruan Gazeta Sinjali.

Kim së fundmi, u pa në Los Angles, teksa u kap nga fotografët e veshur me një stil mjaft të veçantë.

Gruaja e reperit Kanye West, mori gjithë vëmendjen duke u paraqitur me një veshje të stilit “cowgirl”, derisa kishte vënë në pah linjat e saj trupore. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin