COVID-19

Të infektuar

1038

Të shëruar

791

Të vdekur

30

Sport/ Khabibi paralajmëron se nuk do të ndeshet me Tony Fergusonin

news image

Luftëtari i UFC, Khabib Nurmagomedov ka paralajmëruar tërheqjen nga ndeshja kundër Tony Ferguson.

Kjo për shkak të gjendjes që është në gjithë botën, transmeton Gazeta Sinjali.

“Vendet më të mëdha dhe kompanitë janë të shokuara me atë që po ndodh… por Khabibi duhet të rrahet, këtë po e thuani ju? Kujdesuni për veten dhe vendoseni vetën në vendin tim”, u shpreh ai./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin