image KF Arbëria prezanton shtabin teknik - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15270

Të shëruar

12900

Të vdekur

616

KF Arbëria prezanton shtabin teknik

news image

KF Arbëria përmes një postimi të bërë në Facebook i ka dëshiruar mirëseardhje shtabit të ri teknik të klubit.

Ky shtab teknik i Arbërisë përbëhet nga Kryetrajneri, Arbnor Morina, Ndihmës trajneri, Ali Osmani, Ndrihmës trajneri, Agon Krasniqi, trajneri kondicional, Arsim Tershani dhe trajneri i portierëve, Diamant Kadriolli, shkruan Gazeta Sinjali.

Postimi i plotë:

KF Arbëria i deshiron mirëseardhje në familjen e madhe shtabit teknik të përbërë me : Kryetrajnerin Arbnor Morina, ndihmës trajnerin, Ali Osmani , ndihmës trajnerin, Agon Krasniqi, trajnerin kondicional Arsim Tershani dhe trajnerin e portierëve Diamant Kadriolli.

Shtabit teknik i deshirojm shëndet dhe punë të mbarë, dhe një stinor të mbushur me suksese dhe mbi të gjitha arritjen e objektivave.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin