image Këngëtarja përfundon me këmbë të thyer, i nënshtrohet operacionit - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

18910

Të shëruar

15367

Të vdekur

674

Këngëtarja përfundon me këmbë të thyer, i nënshtrohet operacionit

news image

Këngëtarja e njohur përfundon me këmbë të thyer, i nënshtrohet operacionit.

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, e cila gëzon një numër të madh të ndjekësve nga e gjithë bota, aksidentalisht ka thyer këmbën dhe i është nënshtruar një operacioni, shkruan Gazeta Sinjali.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku tha se ndodhin edhe të papriturat.

Kjo ishte arsyeja pse Enca nuk ishte aktive në Instagram. Duke u treguar e fortë si dhe duke pritur suportin e të tjerëve, shumë koleg të këngëtares i kanë uruar shërim të shpejtë. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: