image Kastro Zizo bëhet sërish baba

Bota e Yjeve

Showbiz/ Kastro Zizo bëhet sërish baba

news image

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Kastro Zizo është bërë sërish baba.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një postimi në Instagram, mëngjesin e sotëm, ku ka ndarë lajmin e mirë me ndjekësit.

Ai ka treguar se është bërë sërish baba dhe bashkë me Sarën djalin e kanë pagëzuar me emrin Dante.

“Sot ne oren 04:55 am erdhi ne jete biri im Dante Bega shendosh e mire. Te falenderoj shpirt Sara qe me solle ne jete princin e vogel”, ka shkruar ai pranë imazhit të parë të foshnjës./GazetaSinjali/