image Kane kërkon të largohet nga Tottenhami, këto janë klubet e interesuara për të - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107629

Të shëruar

105200

Të vdekur

2250

Kane kërkon të largohet nga Tottenhami, këto janë klubet e interesuara për të

news image

Sulmuesi anglez, Harry Kane, pritet të largohet nga Tottenham Hotspur gjatë afatit kalimtar veror.

Sky Sports raporton se Kane i ka treguar Tottenhamit se dëshiron të largohet nga klubi.

Manchester United, Manchester City dhe Chelsea janë klubet e interesuara për shërbimet e anglezit.

Kane që nga fillimi i karrierës ishte pjesë e Tottenhamit, por në disa sezone ka luajtur edhe për Leyton, Milwall, Norwich e Leicester në formë huazimi.

Kurse, prej vitit 2013 ai ka qenë pjesë e rëndësishme e ekipit të Tottenhamit./Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin