image “Kam shumë vite pa pasur dikë afër”, Beatrix rrëfen historinë e saj

Bota e Yjeve

“Kam shumë vite pa pasur dikë afër”, Beatrix rrëfen historinë e saj

news image

Banorët e Big Brother VIP, Beatrix dhe Donaldi janë dyshja që janë duke u përfolur më së shumti në mediat rozë.

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj dhe aktori Donald Veshaj kanë nisur romacë dashurie, e cila ka një vëmendje të madhe tek fansat e tyre.

Teksa Donaldi nuk e ka akoma të definuar totalisht lidhjen e tij me moderatoren, Bora Zemani, Beatrix ka konfirmuar se ka shumë kohë që nuk e ka pasur një njeri në jetën e saj.

Mbrëmë ajo është shprehur e emocionuar duke thënë se ka shumë vite pa pasur dikë afër.

“Pom vjen keq se kam tregu se e kam gjithçka n’jet, se kam shumë vite që se kam pas dikë afër, po qe tash ndodhi n’Big Brother a mu tranu?”, i drejtohet banores Arjola Demiri.

https://www.instagram.com/tv/CXXFAm1FzE0/?utm_source=ig_web_copy_link

Kjo e fundit i tha se në këtë mes sikur të gjithë të kenë faj Beatrix nuk ka pse të ndihet fajtore./GazetaSinjali/