image Juventusi bindshëm ndaj Spalit, i afrohet kreut - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

97.996

Të shëruar

82.064

Të vdekur

1.988

Juventusi bindshëm ndaj Spalit, i afrohet kreut

news image

Juventusi ka mposhtur 3-0 skuadrën e Spalit për të shtuar edhe më shumë presionin ndaj kreut në Serie A, me të trija golat që u shënuan në pjesën e dytë, shkruan Sinjali Sport.

Morata, Chiesa dhe Ronaldo në fund shënuan për vendasit që dominuan ndeshjen nga fillimi deri në fund.

Me këtë fitore ‘Zonja e vjetër’ ngjitet në kuotën e 49 pikëve, tre më pak se Milani dhe shtatë më pak se lideri Interi. /Gazeta Sinjali Sport/


Shpërndaje artikullin