image Juventus-Genoa, shënohet edhe goli i pestë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

55.135

Të shëruar

48.572

Të vdekur

1.399

Juventus-Genoa, shënohet edhe goli i pestë

news image

Skuadra e Juventusit ka arritur që të shënojë edhe golin e tretë në ndeshjen ndaj Genoas, shkruan Sporti në Sinjali.

Në ‘Allianz Stadium’, Juventusi dhe Genoa janë duke zhvilluar ndeshjen e 1/8 së finales në Kupën e Italisë.

‘Zonja e Vjetër’ është duke udhëhequr tani me rezultatin 3-2, teksa goli i tretë u shënua nga 21 vjeçari, Hamza Rafia, në minutën e 115-të.

/Sporti në Sinjali/.


Shpërndaje artikullin