image Jo vetëm në studio, Arjan Konomi dhe Sindi vazhdojnë sherrin edhe në rrjete sociale (VIDEO) - Sinjali

Jo vetëm në studio, Arjan Konomi dhe Sindi vazhdojnë sherrin edhe në rrjete sociale (VIDEO)

news image

“Përputhen” për konkurentët e sezonit të kaluar ka mbaruar dhe secili po tenton të kapë përfitimet e famës në jetë përpara se të jetë shumë vonë.

Disa i kanë hyrë muzikës, disa bizneseve, të tjerë televizionit teksa është edhe një grup i personave të cilëve s’po mund t’iu “ndahet shpirti” nga aventura që kaluan.

Në këtë grup është Sindi e cila së fundmi dha një intervistë ku u tall haptazi me autoren Olsa Muhameti dhe opinionistin Arjan Konomi.

Ajo në paraqitje televizive dhe një format që po e bën me motrat e saj në Youtube madje edhe imitoi dyshen e programit duke tentuar që t’i ironizojë.

E për zhvillimin mesa duket ka reaguar Arjan Konomi përmes një postimi thumbues indirekt.

Ai ka ndarë një video nga vendet tropikale ku ka pushuar gjatë gushtit duke u shprehur:

Nëse krokodili ngjante me Mevlanin po kjo shimpazeja e xhunglës me kë ngjan ?… më ndihmoni pak për emrin se s’po më vjen”

Duke pasur raportet e mira me dy protagonistet e “dramës” së Mevlanit, ndjekësit kanë qenë të bindur se bëhet fjalë vetëm e vetëm për Sindin.

Mesa duket kjo është kundërpërgjigja e opinionisitit ndaj talljeve që ish-protagonistja po tenton të bëjë.

Habit Arjan Konomi: The first time in my life I would have liked to have  Covid or cholera to rest for a few days

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin