COVID-19

Të infektuar

10988

Të shëruar

6616

Të vdekur

373

“Jeta e mamit”, Adelina Tahiri publikon imazhet e bukura me djalin e saj

news image

Këngëtarja Adelina Tahiri, u bë nënë për herë të parë para afro dy vitesh dhe tashmë djali i saj po rritet.

Së fundmi ajo ka ndarë disa fotografi me djalin e saj Jonin.

“Jeta e mamit, e mbushur me dashuri”, shkruan Adelina, e cila shihet duke e puthur atë.

Këngëtarja është e martuar me avokatin maqedonas Serjozha Markov, 51 vjeç. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin