image Jahjaga për Duda Baljen: Deputetët të cilët shtyjnë përpara kauza me rëndësi duhet përgëzuar

Politikë

Jahjaga për Duda Baljen: Deputetët të cilët shtyjnë përpara kauza me rëndësi duhet përgëzuar

news image

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka publikuar në Facebook një fotografi ku shihet së bashku me deputeten e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje.

Jahjaga ka lavdëruar Baljen për punën e saj, e po ashtu e ka cilësuar si një person me shumë rezultate pozitive.

“Deputetët të cilët shtyjnë përpara kauza me rëndësi dhe në favor të qytetarëve të Kosovës siç bën deputetja Dude Balja duhet përgëzuar. Deputeten e falenderova për energjinë dhe vullnetin për punë të mira e me rezultate pozitive”, ka shkruar Jahjaga.

Postimi i plotë:

/Gazeta Sinjali/