image “Ishte duke qarë, familjarët duan ta marrin”, e moshuara ende në qendrën ku u rrah

Sociale

“Ishte duke qarë, familjarët duan ta marrin”, e moshuara ende në qendrën ku u rrah

news image

Pamje të tmerrshme janë publikuar sot në rrjetet sociale, ku shihet se si një e moshuar sulmohet brutalisht nga dy infermiere. Numri i të arrestuarve për këtë rast ka shkuar në 3 dhe të dyshuarat janë ndaluar për 48 orë, raporton Sinjali.

Në një lidhje direkte në Frontal, gazetarja tha se ka mundur të fliste pak me të moshuarën, për të cilën tha se po qëndron ende në qendrën “Orenda”.

“Ajo ishte duke qarë dhe nuk mund të fliste më shumë”, tha gazetarja.

Ajo tregoi se familjarët e saj ishin në gjendje të rëndë, po ashtu.

/GazetaSinjali/