COVID-19

Të infektuar

9688

Të shëruar

5480

Të vdekur

300

Sport/ Ish e dashura e Xhemajlit komenton këmbët e interistit

news image

Transferimi i sulmuesit Romelu Lukaku te Interi ka bërë goxha bujë.

Transferimi i belgut në Itali i ka bërë përshtypje edhe Erjona Sulejmanit, ish të dashurës së futbollistit shqiptar, Blerim Xhemajli.

Ajo është tifoze e Interit dhe në rrjetet sociale shpesh tregon dashurinë e saj ndaj klubit zikaltër.

Së fundi, ajo ka komentuar këmbët e sulmuesit të ri të Interit, Romelu Lukakut.

“Çfarë këmbë ka. Këtë vit Interi ynë duhet ta tregojë vlerën e tij”, ka shkruar ajo. /Sinjali


Shpërndaje artikullin