image I ndodh e papritura teksa po performonte, publiku si mban të qeshurat nga reagimi i Noizyt - Sinjali

I ndodh e papritura teksa po performonte, publiku si mban të qeshurat nga reagimi i Noizyt

news image

Turi i koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore po vazhdon kudo ku ka shqiptar dhe padyshim një nga ata më të angazhuarit është Noizy.

Reperi së fundmi u përball me një situatë jo të këndshme por që e mori me sportivitet.

Teksa po performonte këngën “Alkool”, laptopi i DJ-it ka ngecur.

“A vjen a vjen a vjen… Mu ka prish laptopi” ,këndon Noizy teksa ‘deformon’ me humor tekstin e këngës.

“Ka shumë nxehtësi, ju kërkojmë ndjesë. Edhe pak do i gjuajm DJ me bidona. Hë m lila ça bëhet? Ku është Beleci? Oooo Belec”- vijoi Noizy.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin