image Haxhi Shala ia zgjatë dorën Haki Abazit, ky ia kthen me bërryl
[wp-story id="814678"]

Politikë

Haxhi Shala ia zgjatë dorën Haki Abazit, ky ia kthen me bërryl

news image

Deputeti nga radhët e Nismës, Haxhi Shala, dje gjatë ditës tha se e ka votuar Qeverinë Hoti vetëm të mos shohë më Haki Abaza.

Ndërkaq, mbrëmë ata ishin të ftuar në të njejtën studio televizive veçse në kohë të ndryshme.

Të dy ata u takuan në korridor të Dukagjinit, dhe Shala i ka zgjatur dorën për ta përshëndetur, por Abazi ia ka kthyer me bërryl.

Në një video, shihet teksa Haki Abazi del nga studio, teksa Haxhi Shala vie për të hyrë në të, e në korridor ata takohen dhe përshëndeten shpejtë./ Gazeta Sinjali/