COVID-19

Të infektuar

1142

Të shëruar

871

Të vdekur

30

Modë/ “Harper’s Bazaar” propozon këpucët që duhet t’i keni për festat e fundvitit

news image

Muaji dhjetor është i mbushur me festa dhe sigurisht që disa ende nuk kanë vendosur se çfarë do të veshin këto netë festive.

Në prag të festave, magazina e njohur amerikane “Harper’s Bazaar”, ka publikuar disa lloje të këpucëve festive që janë “in” këtë vit, transmeton Gazeta Sinjali.

Kjo listë është e përbërë prej markave të njohura të këpucëve në botë, të cilat e dinë mirë se çka prezantojnë për publikun në prag të festave.

Më poshtë mund të gjeni këpucët e propozuara nga magazina amerikan./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin