image Hapja e këmbëve për Arta Nitajn gjatë vallëzimit po konsiderohet problem nga Ilir Shaqiri
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Hapja e këmbëve për Arta Nitajn gjatë vallëzimit po konsiderohet problem nga Ilir Shaqiri

news image

Arta Nitaj është një prej konkurrenteve më të komentuara të spektaklit “Dance with me Albania”.

Megjithëse në mbrëmjen e dytë ajo vallëzoi një “rumba” mjaft sensuale, kritikat nga juria e spektaklit ishin të pashmangshme.

Balerina e mirënjohur Klaudia Pepa, tha se ajo ka ende për të mësuar për të qenë më e zhdërvjellët dhe të transportojë lëvizjet me muzikën.

Ndërkohë, profesionisti Ilir Shaqiri vlerësoi se problemi më i madh te Arta qëndron te hapja e këmbëve, apo elasticiteti i trupit.

/GazetaSinjali/